Sitemap

Commercial Images
Arbitrage
Arbitrage bijeenkomst
2009: 40
2012: 70
2016: 34
Arbitrage Congres
2010: 122
2012: 70
2014: 39
Archief: 597
Portretten
2014: 53
2016
Beoordelaars: 10
Scheidsrechters: 49
Signalen Scheidsrechter: 51
Young Umpire Challenge
2016: 111
2017: 174
Archief
2010: 119
2011: 94
2012: 98
Beachhockey
2007: 79
2013: 93
2014: 122
Bedrijfshockey
Archief
2010: 77
2012: 60
2013: 99
2014: 15
VODW Business Cup: 156
Evenementen
EHL 2015
Actiebeeld: 19
Emotie: 16
Finale Prijsuitreiking: 9
Park: 14
Stock: 7
Supporters & Sfeer: 15
EK 2013
Bachmann: 13
Caroline Brunekreef: 11
Jonas van 't Hek: 6
supporters Belgie en Marc Lammers: 12
Rabobank Hockey World Cup 2014
Creatief: 26
Entertainment en Thema
Lancering WK Hockey-song: 29
Landen Thema's
Argentinie: 7
Australie: 22
Belgie: 6
China: 10
Duitsland: 14
Engeland: 2
India: 23
Japan: 84
Korea: 15
Maleisie: 3
USA: 12
Zuid Afrika: 4
Mascotte Stockey: 148
Fans-Publiek: 324
Gekwalificeerde teams: 16
Greenfields Stadion
Greenfields Stadion: 42
Opening GreenFields stadion: 52
Haags Hockey Plein
De Sportieve Opening van het Parlementaire jaar 2013: 108
HaagsHockeyplein: 18
Opening Haags Hockeyplein: 126
Politici aan de bal: 18
Ties Kruize Haagshockeyplein: 15
Handtekeningen: 1
Huldiging
Huldiging Den Haag: 147
Huldiging Hockeyhouse: 50
Huldiging Volleybalsters: 4
Kyocera Stadion
Kyocera Exterieur: 26
Kyocera Interieur: 28
Overdracht Kyocera Stadion: 39
Ondertekeningen
Ondertekening WEP: 2
Ondertekening Westland Marketing: 59
Opening World Forum: 93
Organisatie
Ballenkinderen: 26
Behind the scenes: 21
Beveiligers: 2
EHBO: 7
FIH: 119
KNHB : 20
ROC Studenten: 146
Speakers: 2
Toernooi Dokter: 9
Vrijwilligers: 68
Vrijwilligersdag Kyocera Stadion: 64
Park
Business Village
Business Village: 15
KNHB Lounge: 35
Rabobank Lounge: 8
Entree Hockeypark: 73
Ewoud van Aken Plaza: 2
Expositie Koen Suyk: 60
Hockey House: 100
Hospitality: 28
Kids-Hockeyplaza: 64
Luchtfoto: 13
Opbouw
Aanleg GreenField Stadion: 16
Aanleg Kyocera Stadion: 15
Opbouw Park: 29
park overzichten: 16
Regen: 10
Routing terrein: 29
Shops: 24
signeren lustrumboek: 24
Stadium Plaza: 48
Westland Greenhouse: 107
Worksshops: 7
Partners - suppliers - sponsors - Jeugdsportfonds
Adidas: 37
Cheaptickets: 51
CMS advocaten: 6
EY: 12
Heineken: 34
Interpolis: 46
Jeugdsportfonds: 48
Krasactie: 6
La Place: 40
Lotto: 3
Rabobank: 80
SAP: 2
Sublime: 40
SWKGroep: 56
Ten Cate: 11
USG Professionals: 5
Volvo: 5
Volvo Dagwinnaar Auto: 51
VSK Congres: 13
Pers & Media
Fotografen - Cameramensen: 101
Journalisten: 4
NOS: 36
Omroep West: 42
Perscentrum: 34
Persconferentie 13 mei - WK selectie heren: 4
Persconferentie 24 januari 2013: 41
Persconferentie 31 januari 2014: 13
statistieken: 3
Scheidsrechters
scheidsrechters bijeenkomst: 34
Scheidsrechters in actie: 18
Video Scheidsrechter: 2
Side-events
AEX: 2
Afscheid Ex-internationals: 5
Batavieren en Zwarte Tulpen: 116
Belgie huis: 15
Clinic voor gymleraren ROC: 25
Embassy Tournament: 7
Film Mooi Geweest: 6
Fithockey Olga Commandeur: 24
Gastcollege GreenfieldsStadion: 22
Gezonde Sportkantine: 17
Jeugdclinic Rijswijk: 70
Medisch Congres: 12
Nationaal Voedingsdebat 2013: 86
NK Hockeygolf: 19
NK Shootouts: 17
NK Techniek: 1
Reunie WK 1998 : 9
Rolstoelhockey: 10
Schaken: 10
Streethockey: 27
The International school of the Hague: 9
Wasserette: 15
WGMA Klein Zwitersland: 92
WK Clubdag
Abcoude: 34
Cartouche: 192
Naarden
Dagkrant: 4
Website: 6
Wagener Stadion: 171
Zwart Wit: 25
WK Masters Rotterdam: 169
WK Youth: 75
World Youth Tournament Forescate: 24
Transport
Golfkarretje: 8
Pendelbus: 3
Verenigingen op het WK
Fietstocht Cartouche: 11
Verenigingen in het stadion: 62
VIPS-Bn'ers: 56
IOC: 17
KNHB prominenten: 28
Koninklijk Bezoek: 7
Onderscheiding Marijke Fleuren: 30
Wereldbeker - Medailles
Medailles: 3
Wereldbeker Opgepoetst: 3
Wereldbekers: 2
WK Boeken
Boek teun de nooijer: 7
Boekpresentatie 115 jaar Nederland Hockeyland : 27
Lancering Hockeyheld van Oranje: 44
Lancering Stockeyboekje
De Cosmicus Den Haag: 22
De Touwladder Zoetermeer: 36
RHWL 2013
Het Park: 43
Jeugd Sport Fonds: 45
KNHB en Rabo dagen: 15
Meet and Greet: 41
Scheidsrechters: 2
Stella: 13
Volvo Kids dag: 68
WK ambassadeurs: 16
Volvo Tournament 2015
Volvo clinic: 54
WK Indoor Leipzig 2015
Around the tournament: 21
scheidsrechters: 5
Fithockey
2011: 56
2015: 97
2017: 147
Funkey
Funkey 2011: 149
Funkey Fiesta 2013: 54
Funkey Fiesta HV Meerssen: 68
Showcase 2011: 83
Hoofdklasse
2016-2017
Dames
Amsterdam-Bloemendaal : 134
Bloemendaal-Den Bosch: 220
Den Bosch - Laren: 236
Groningen - SCHC: 70
hdm-Laren : 150
Hurley-Den Bosch : 131
Kampong-Amsterdam: 35
Kampong-Oranje Rood : 158
Laren-SCHC: 119
MOP-SCHC: 239
Oranje Rood - Amsterdam: 173
Pinoke-Laren: 90
SCHC - Pinoke: 108
Heren
Almere-Pinoke: 38
Almere-Rotterdam: 73
Amsterdam-Den Bosch : 145
Bloemendaal-Hurley : 143
Den Bosch - HGC: 245
HC Tilburg - HGC: 96
Hgc-Almere: 123
Hurley-Pinoke : 147
Kampong-Amsterdam : 126
Oranje Rood - Qui Vive: 220
Pinoke-Oranje Rood: 72
Qui Vive-Kampong: 105
Rotterdam-Amsterdam: 270
Laren-Amsterdam: 48
Archief
2013-2014
Dames
Amsterdam-Nijmegen: 93
Den Bosch - SCHC: 75
HDM-SCHC: 43
HIC-Laren: 22
Hurley-Den Bosch: 91
Kampong-Amsterdam: 38
Laren-Mop: 30
MOP-Amsterdam : 54
NMHC-HIC: 57
Oranje Zwart - SCHC: 59
Pinoke-HIC: 121
SCHC-MOP : 80
Heren
Amsterdam-Den Bosch: 102
Bloemendaal-Den Bosch : 76
Den Bosch - Laren: 177
HGC-Pinoke: 145
Hurley-HGC: 101
Kampong-Amsterdam: 43
Kampong-Bloemendaal: 40
Laren-Bloemendaal: 37
Oranje Zwart - Rotterdam: 62
Pinoke-Schaerweijde: 101
Rotterdam-Den Bosch: 225
Schaerweijde-Kampong: 60
Tilburg-Hurley: 56
2014-2015
Dames
Amsterdam - Wageningen: 95
Bloemendaal - Den-Bosch: 30
Den Bosch - MOP: 51
Den Bosch - SCHC: 90
hdm-Bloemdaal: 84
Hurley - SCHC: 87
Hurley-Wageningen: 120
Kampong-MOP : 84
Kampong-Wageningen: 114
Laren-SCHC: 105
OZ-hdm: 52
Pinoke-Bloemendaal: 90
SCHC - Oranje Zwart: 56
Heren
Amsterdam-Rotterdam: 88
Amsterdam-Tilburg: 125
Bloemendaal - Den-Bosch: 30
Den Bosch - Schaerweijde: 36
HC Tilburg: 49
HGC-Den Bosch: 125
Hurley - Rotterdam: 65
Kampong-Tilburg : 116
OZ-Push: 51
Pinoke-Bloemendaal : 94
PUSH Breda: 61
Rotterdam-Schaerweijde: 158
Schaerweijde-Push: 57
2015-2016
Dames
Amsterdam-Den Bosch: 112
Bloemendaal-Oranje Zwart: 119
Den Bosch - MOP: 178
hdm-MOP: 137
Hurley - Pinoke: 52
Kampong - Push: 39
Laren-hdm: 61
Oranje Zwart - Hurley: 118
Pinoke-Push : 121
SCHC-Den Bosch: 29
EHCCC SCHC - Den Bosch : 111
Heren
Amsterdam-Den Bosch: 112
Bloemendaal-Oranje Zwart: 98
Den Bosch - Schaerweijde: 162
HGC-Amsterdam: 129
Hurley - Pinoke: 62
Kampong - Voordaan: 52
Oranje Zwart - Hurley: 182
Pinoke-Voordaan: 92
Rotterdam-Voordaan: 121
Schaerweijde-Amsterdam: 45
Voordaan-Oranje Zwart: 115
Dames
1983-1984: 14
1992-1993: 32
1994-1995: 20
1995-1996: 20
1996-1997
EC D 97: 12
hoofdklasse: 66
1997-1998: 33
1998-1999: 50
1999-2000: 100
2000-2001: 20
2002-2003: 67
2005-2006: 22
AA Rotterdam info
Teamfoto's D1: 2
Amsterdam-Den Bosch: 13
Amsterdam-Klein Zwitserland: 4
Den Bosch-Amsterdam: 6
Den Bosch-Push: 10
EC Den Bosch
060603 DB-Terrassa: 6
060604 DB-BHC: 11
060605 DB-canterburry FIN: 17
Hurley-SCHC: 6
Klein Zwitserland-SCHC: 9
Laren-Den Bosch: 4
Laren-Rotterdam: 10
PO Amsterdam-Den Bosch: 11
PO Den Bosch-Amsterdam: 17
PO Laren-Amsterdam: 12
Push-Laren: 4
Push-Rotterdam: 1
Victoria-SCHC: 13
2006-2007
Amsterdam-Klein Zwitserland: 19
Amsterdam-Nijmegen: 15
Bloemendaal-Amstelveen: 3
Den Bosch-Pinoke: 24
Den Bosch-Victoria: 3
Forward-Groningen: 6
Forward-Victoria: 7
Groningen-Victoria: 6
HGC-HIC: 14
Kampong-SCHC: 9
Klein Zwitserland-Groningen: 12
Laren-Forward: 15
Pinoke-Den Bosch: 12
PO Amsterdam-Den Bosch: 17
PO Den Bosch-Amsterdam: 18
PO Den Bosch-Amsterdam 2: 22
Rotterdam-Kampong: 11
Victoria-Groningen: 9
Victoria-Klein Zwitserland: 9
2007-2008
Bloemendaal-Hurley: 12
Den Bosch-Amsterdam: 7
Den Bosch-SCHC: 15
Europa Cup Den Bosch - Campo Madrid: 36
HDM-Kampong: 19
HDM-Pinoke: 10
Kampong-Laren: 11
Kampong-Pinoke: 11
Laren-Kampong: 4
Nijmegen-Oranje Zwart: 10
Oranje Zwart-HDM: 18
Oranje Zwart-Pinoke: 21
PO Amsterdam-Den Bosch: 24
PO Den Bosch-Amsterdam: 41
PO Rotterdam-Amsterdam: 12
Rotterdam-SCHC: 17
SCHC-HDM: 14
2008-2009: 99
2009-2010
Amsterdam-HDM : 54
Den Bosch-Laren : 60
HDM-Pinoke : 37
HGC- SCHC : 43
Kampong-OZ : 60
Pinoke-HCKZ : 61
Rotterdam-Nijmegen : 65
SCHC-Den Bosch : 100
2010-2011
Amsterdam-hdm: 37
Amsterdam-Laren: 51
Den Bosch-Laren: 59
hdm-Kampong: 44
HGC- Oranje Zwart: 30
Kampong-Pinoke: 50
KZ-SCHC: 73
Laren-HGC: 44
Oranje Zwart-Laren: 46
Pinoke-Hurley: 48
Rotterdam-Laren: 53
SCHC-Hurley: 28
2011-2012
Amsterdam - Den Bosch : 30
Amsterdam-KZ : 52
Den Bosch-SCHC : 30
ECCC 2012
Finale Laren-Den Bosch: 54
Kampong-Rotterdam: 30
KZ-Hurley: 84
Laren-HDM: 43
Laren-Hurley: 69
Laren-Rotterdam: 46
MOP-Pinoke: 71
OZ-Pinoke : 50
Pinoke-Kampong : 32
SCHC-Rotterdam : 42
2012-2013
Amsterdam-Pinoke : 75
Den Bosch-MOP: 45
hdm-SCHC: 147
Hurley-SCHC: 61
Kampong-Amsterdam: 121
Laren-Hurley: 61
MOP-Amsterdam: 46
Nijmegen-Pinoke: 48
Oranje Zwart - Terriers: 47
Pinoke-SCHC : 57
SCHC-Oranje Zwart: 153
Terriers-Hurley : 56
oud: 56
Heren
1990-1991: 10
1991-1992
EC 1992: 28
1992-1993
EC I 1993 : 20
1993-1994: 80
1994-1995
EC 1995 : 4
hoofdklasse: 46
1995-1996
EC II 1996 : 5
hoofdklasse: 32
1996-1997: 175
1997-1998
EC 1997 : 40
hoofdklasse: 74
1998-1999: 42
1999-2000: 73
2000-2001
EC H 2001: 10
hoofdklasse: 77
2001-2002: 16
2002-2003: 17
020922 HGC-KZ HHD: 44
020929 Rdam-DB: 31
021006 SCHC-Hurley: 11
021027 DB-Hattem: 14
021103 OZ-KZ: 26
021110 Hattem-HGC : 21
021118 Adam-KZ: 54
030316 SCHC-Kampong: 20
030324 Adam-HGC: 12
030330 KZ-Bldaal: 34
030406 SCHC-HGC: 15
030413 HGC-Hattem: 5
030427 Hurley-Rdam: 15
030504 Bldaal-Adam: 12
030511 Hurley-Den Bosch: 21
030518 Adam-HGC 1:2 PO: 31
030525 OZ-Adam 1:2 PO: 30
030529 Adam-OZ PO FIN: 34
2003-2004: 31
030316 SCHC-Kampong: 38
030921 KZ-JOH Spanje: 26
030928 KZ-HGC: 27
031005 Adam-DB: 14
031012 Push-Breda: 12
031026 Pinoke-Kampong: 15
031102 HGC-Pinoke: 22
031109 OZ-Adam: 22
031123 Laren-Bldaal: 21
040328 HGC-Laren: 2
040404 EMHC-HGC: 13
040418 Hurley-Laren: 78
040502 HGC-SCHC: 35
040508 Breda-Tilburg: 57
040515 OZ-Bldaal 1:2 fin PO: 47
040516 Laren-Eindhoven prom:degr.: 12
040522 Adam-Bldaal PO FIN: 36
040528 EC I Amsterdam
040529 Adam-Rot Weiss: 15
040530 Adam-RCP: 28
040531 Adam-Alster 3:4: 25
Prijsuitreiking EC: 5
2004-2005: 369
040328 HGC-Laren: 2
040404 EMHC-HGC: 5
040418 Hurley-Laren: 30
040502 HGC-SCHC: 13
040508 Breda-Tilburg: 34
040515 OZ-Bldaal 1:2 fin PO: 20
040516 Laren-Eindhoven prom:degr.: 16
040522 Adam-Bldaal PO FIN: 44
040528 EC I Amsterdam
040529 Adam-Rot Weiss: 10
040530 Adam-RCP: 8
040531 Adam-Alster 3:4: 22
Prijsuitreiking EC: 3
040912 Scapa toernooi : 19
040926 SCHC-KZ: 44
041003 HGC-OZ: 3
041017 Laren-HGC PV: 31
041024 Kampong-Tilburg: 61
041031 Adam-Kampong : 46
041121 Adam-OZ: 75
2005-2006: 174
Pinoke-HGC: 11
2006-2007
Amsterdam H2: 2
Amsterdam-Oranje Zwart: 13
Bloemendaal-HGC: 14
Bloemendaal-Oranje Zwart: 11
Den Bosch-HGC: 11
Den Bosch-Tilburg: 14
EC Bloemendaal
070526 Bld-St Germain: 13
070527 Bldaal-Terrassa: 13
070528 Bldaal-Reading: 14
070528 EC Prijs: 3
HGC-Bloemendaal: 8
HGC-Oranje Zwart: 4
HGC-SCHC: 26
Kampong-Rotterdam: 14
Klein Zwitserland-Den Bosch: 12
Pinoke-Eindhoven: 5
PO Bloemendaal-SCHC: 1
PO HGC-Bloemendaal: 10
PO HGC-Rdam: 10
PO HGC-Rotterdam: 2
Rotterdam-Kampong: 5
SCHC-Oranje Zwart: 11
SCHC-Tilburg: 9
Voordaan-Klein Zwitserland: 59
2007-2008
EHL 2007-2008: 49
Egara-Bloemendaal: 8
HGC-Atletic Terrassa: 8
HGC-HC Dinamo Kazan: 1
HGC-Rotterdam: 1
Rotterdam-Egarra: 9
Rotterdam-Reading: 6
Rotterdam-Waterloo Ducks: 5
Sfeer: 7
HGC-Tilburg: 21
Kampong-Laren: 9
Laren-HGC: 7
Oranje Zwart-HGC: 11
Oranje Zwart-Pinoke: 30
PO Amsterdam-Bloemendaal: 30
PO Bloemendaal-Rotterdam: 26
PO Tilburg-Amsterdam: 20
Rotterdam-Kampong: 4
Rotterdam-SCHC: 10
SCHC-Den Bosch: 36
Voordaan-Amsterdam: 11
2008-2009: 18
2009-2010
A'dam-Kampong : 45
HGC-Bloemendaal : 67
Kampong-Tilburg
Kampong - Tilburg: 65
Laren-HGC : 270
OZ-Rotterdam : 64
Pinoke-Hurley
Pinoke - Hurley: 41
Rotterdam-Den Bosch : 35
SCHC-Pinoke : 97
2010-2011
Bloemendaal-Laren: 39
Den Bosch-Amsterdam: 45
hdm-SCHC: 76
HGC-Laren: 30
Kampong-Amsterdam: 50
Laren-Pinoke: 43
Oranje Zwart-Laren: 72
Pinoke-Bloemendaal: 48
Rotterdam-Bloemendaal: 132
SCHC-HGC: 28
Tilburg-Bloemendaal: 69
2011-2012
Amsterdam - Den Bosch : 30
Amsterdam-Bloemendaal: 67
Den Bosch-Laren : 30
HGC-Laren: 49
Kampong-Rotterdam: 24
Laren-Rotterdam : 61
OZ-Schaerweijde : 62
Pinoke-Amsterdam : 38
Pinoke-Hurley: 50
Schaerweijde-Kampong : 63
SCHC-Pinoke: 43
SCHC-Rotterdam: 30
2012-2013
ABN Cup
Bloemendaal: 21
HC Den Bosch : 47
HC Rotterdam : 76
HGC Rik van Kan: 3
Joost Bellaart: 2
Kampong: 53
OZ : 8
SCHC : 45
Amsterdam-Pinoke: 55
Amsterdam-Schaerweijde: 20
Bloemendaal- Oranje Zwart: 86
HGC-Laren: 111
Kampong-Amsterdam: 88
Laren-Voordaan: 49
Oranje Zwart - Schaerweijde: 64
Pinoke-SCHC: 63
Schaerweijde-Pinoke: 52
SCHC-Oranje Zwart: 157
Voordaan-Bloemendaal: 83
Europa Cup oud: 28
oud: 55
Play-offs
2016
Amsterdam - Oranje Zwart 8 mei: 276
Amsterdam Den Bosch 7 mei: 240
Amsterdam-Kampong 1 mei: 81
Amsterdam-Kampong 30 april: 90
Amsterdam-Oranje Zwart 7 mei: 198
Amsterdam-SCHC 30 april: 97
Den Bosch - Laren 30 april: 69
Groningen-Were Di 15 mei: 85
OZ - HGC 1 mei: 86
OZ-HGC 30 april : 82
Qui Vive-Almere 15 mei: 289
Schaerweijde - Tilburg 21 mei: 129
SCHC-Almere 21 mei: 130
Tilburg - Schaerweijde 22 mei: 166
2017
Almeerse - Schaerweijde: 151
Amsterdam-Rotterdam 13 mei: 174
Amsterdam-Rotterdam 14 mei: 121
Bloemendaal - HGC 10 juni: 104
Bloemendaal-Kampong 13 mei: 140
Bloemendaal-Kampong 14 mei: 161
Den Bosch - Oranje Rood 20 mei: 155
Den Bosch-Amsterdam: 177
HDM - Hurley: 341
hdm-Victoria 27 mei: 123
hdm-Victoria 28 mei: 79
HGC-Bloemendaal 11 juni: 126
MOP - Nijmegen: 292
Rotterdam-Kampong 20 mei: 111
Schaerweijde - SCHC: 272
SCHC-Amsterdam 20 mei: 101
SCHC-Amsterdam 21 mei: 126
Voordaan - HGC: 212
Archief
1995: 20
1996 : 40
1998: 40
2000: 18
2002: 15
2009-2010
Dames
Den Bosch-Laren: 144
Kampong-Den Bosch: 34
Laren-Amsterdam: 76
Laren-Den Bosch: 111
Heren
Bloemendaal-HGC: 88
Bloemendaal-Laren: 32
HGC-Bloemendaal: 45
2010
Play Offs OVK Dames
MOP-Rood Wit: 276
Pinoke-Push: 78
Play Offs OVK Heren: 49
2011
Amsterdam-Oranje Zwart 15 mei 2011: 30
Bloemendaal-Amsterdam 28 mei 2011: 70
Bloemendaal-Rotterdam 15 mei 2011: 78
Den Bosch-Amsterdam 21 mei 2011: 43
Den Bosch-Klein Zwitserland 21 mei 2011: 14
Den Bosch-Laren 4 juni 2011: 34
HDM-Hurley 22 mei 2011: 30
MOP- Rood Wit 22 mei 2011: 237
Schaerweijde-Hurley 15 mei 2011: 45
Schaerweijde-Hurley 18 mei 2011: 31
SCHC-Laren 22 mei 2011: 55
2012
Overgangsklasse
Kampioen OVK Dames
Nijmegen - Victoria: 29
QZ-Nijmegen: 30
Kampioen OVK Heren
Voordaan-Rood Wit: 37
Rabo Hoofdklasse
Amsterdam - Kampong 13 mei: 42
Den Bosch - Amsterdam 6 mei: 36
Den Bosch - Amsterdam 9 mei: 35
Den Bosch - Laren 19 mei: 91
Laren - SCHC 6 mei: 51
Rotterdam - Amsterdam 19 mei: 40
Rotterdam-Bloemendaal 12 mei: 101
Rotterdam-Bloemendaal 13 mei: 44
2013
Bloemendaal-Rotterdam: 85
Den Bosch - Amsterdam: 33
Den Bosch - Laren 11 mei: 54
Den Bosch - Laren 12 mei: 63
Den Bosch-A'dam 26 mei: 49
Oranje Zwart-Kampong 11 mei: 84
Oranje Zwart-Kampong 12 mei : 66
Oranje Zwart-Rotterdam 2 juni: 72
Oranje Zwart-Rotterdam 26 mei: 28
Schaerweijde -HIC 26 mei: 59
SCHC-Amsterdam: 46
SCHC-Tilburg: 135
Tilburg-SCHC: 53
2014
Hoofdklasse
Bloemendaal-Oranje Zwart 12 April: 94
Den Bosch - SCHC 12 april: 46
Den Bosch-Amsterdam: 49
Kampong-Bloemendaal : 68
Oranje Zwart-Bloemendaal Finale 13 April: 78
Oranje Zwart-Rotterdam: 62
SCHC-Den Bosch: 53
SCHC-Laren: 79
Overgangsklasse
HDM-Push (Heren): 104
Wageningen-Bloemendaal (Dames): 119
2015
Den Bosch-A'dam 10 mei: 85
Den Bosch-SCHC 16 mei: 132
HGC-Bl'daal: 103
HGC-Push promotie 10 mei: 95
Kampong - Bloemendaal 10 mei: 191
Kampong - Oranje Zwart: 107
Nijmegen-Pinoke beslissing: 94
Oranje Zwart - Kampong : 179
Oranje Zwart-Amsterdam 10 mei: 73
Oranje Zwart-Amsterdam 9 mei: 13
Pinoke-Nijmegen: 59
SCHC-Den Bosch finale 14 mei : 99
SCHC-Laren 10 mei: 91
Tilburg - SCHC beslissing: 81
Voordaan-SCHC 10 mei: 75
Voordaan-SCHC beslissing: 67
Jeugdhockey
Archief: 90
NK Jeugd
A-jeugd
2016
A'dam MA1-HDM MA1: 54
Pinoke JA1-Kampong JA1: 48
Super A
FInaledag Jongens en Meisjes A: 222
2017
HGC - Amsterdam: 97
Nijmegen - Kampong: 194
Super A
JA Victoria - Laren: 176
MA Rotterdam - Wageningen: 109
Archief
2010: 74
2011
Nijmegen JA1 - Kampong JA1: 94
Oranje Zwart MA1 - Rotterdam MA1: 74
2012
Jongens A: 30
Meisjes A: 36
2013
Jongens A: 43
Meisjes A: 31
2014: 134
2015
Finale JA Kampong - Pinoke: 132
Finale MA HDM - Den Bosch: 146
Super A: 162
Archief: 21
B-jeugd
2016
Den Bosch MB1-A'dam MB1: 59
Super B
Ceremonie: 9
Finale jongens: 65
Finale meisjes: 51
Victoria JB1-Laren JB1: 31
2017
Laren - Bloemendaal: 88
Super B: 115
Weert - Rotterdam: 79
Archief
2006: 14
2010: 28
2011: 106
2012
Jongens B: 26
Meisjes B: 30
2013
LK B: 73
Super B: 113
2015
Finale JB OZ - Nijmegen: 123
Finale MB Amsterdam - Den Bosch: 131
Super B
2015: 75
C-jeugd
2016: 436
2017: 16
Archief
2006: 2
2007: 49
2009: 158
2010: 178
2011
Finale JC1 Ring Pass - Pinoke: 120
Finale MC1 Ring Pass - Pinoke: 151
Nijmegen JC1 - Pinoke JC1: 99
Noodweer: 17
Pinoke MC1 - Wageningen MC1: 37
Prijsuitreiking: 90
Ring Pass JC1 - Kampong JC1: 81
Ring Pass MC1 - Kampong MC1: 29
Teamfoto's Winnaars: 10
2012: 239
2013: 396
2014: 383
2015: 204
Schoolhockey
2016
NK Jong: 131
NK Oud: 100
2017: 201
Archief
2010
Jongens: 95
Meisjes: 52
2011
JJ Stedelijk Gymnasium Leiden - Marnix College Ede: 86
JO Rijnlands Lyceum Wassenaar - Maartenscollege: 142
MJ Willem de Zijger - SG WereDi: 134
MO College Hageveld - vd Capellen SG: 128
Sfeer Schoolhockeycomp 2011: 2
2012
extra: 5
Het Willem de Zwijger v Lorentz Casimir Lyceum jongens oud: 60
Lorentz Casimir College v College Hageveld meisjes oud: 55
Marnix College Canisius College meisjes jong: 53
Stedelijk Gymnasium Leiden Stanislas College Delft Westplantsoen 1 jongens jong: 32
2013
NK MBO: 196
Schoolhockey: 125
2014: 136
2015: 116
Shootout 2017: 113
Strafbalcompetitie
2011: 16
2012: 92
Archief
2008: 2
2010: 82
Volvo DOD
2015
april: 80
Oktober: 120
2016
april: 99
oktober: 191
2017
April: 294
Archief
2006: 4
2010: 293
2011: 115
2012
April
wedstrijden: 100
Oktober
portretten: 18
wedstrijden: 221
2013
Mei: 451
Oktober: 142
2014
April: 382
Oktober: 97
Jong Senioren
NK Jong Senioren: 184
KNHB
Afscheid Johan Wakkie: 81
Algemene Leden Vergaderingen
2016
juni: 62
november: 131
2017: 140
Archief
2010: 60
2011: 63
2012: 90
2013 : 45
2014: 77
2015: 54
Bestuur KNHB
2012: 25
2014: 21
2016: 50
Archief: 84
Bijzondere Leden
Batavieren: 46
Militairen: 12
Zwarte Tulpen: 6
Bondsbureau
Opening HSVDS: 26
Opening: 59
Vestigingen: 65
Campagnes
2013 Start Streethockey: 91
Archief
100jaar KNHB: 30
Dar Ul Sukun : 36
Rabobank fandag 2008: 87
Stickfabricage maart 1994: 118
HT4 KNHB : 20
Jeugd Sport Fonds: 16
Kennismaken met hockey door bewegen 2012: 46
Sportiviteit & Respect
2012: 41
2013: 75
Warming Up: 25
Workshop Sportiviteit langs de lijn 23-09: 52
Workshop Sportiviteit langs de lijn 26-09: 102
Congressen
Nationaal Hockey Congres
2015
NHC 2015: 86
2016: 124
2017: 242
Archief
2007: 13
2008: 16
2010: 189
2011: 115
2012: 276
2013: 130
2014: 122
Technisch Kader Congres
2011: 100
2012: 33
2014: 48
2015: 47
VODW
2010: 109
Ereleden
Afscheid Teun de Nooijer: 152
portretten: 26
Partners Sponsors Suppliers
Archief: 1
Bodega Norton: 3
Ernst & Young: 1
Kyochera: 3
Mattmo: 2
NRC: 2
Sublime FM: 11
Travix: 14
X-Ingredient: 14
Partner
adidas: 1
Auping: 76
Deloitte: 13
Interpolis
Interpolis Hapdag Oranje: 10
ONVZ: 26
Partnerdag
Brasschaat 2015: 8
VODW: 12
Sponsor
Heineken: 10
TenCate: 5
Supplier
De Boer Structures: 25
La Place: 20
Oseven: 7
Philips: 9
Ten Have: 2
Portretten: 2825
Spelerslunch
2012: 38
2013: 97
2015: 51
2017: 64
LG-G-hockey
G-
2010: 203
2012: 84
2013: 89
2014
Symposium Train de Trainer: 66
WK 2014: 24
2015: 113
LG-
2010: 4
2011: 47
2012: 41
2013: 43
2014
LG-Toernooi Cartouche: 55
LG-Vriendje van..: 73
2015: 119
Nederlands Elftal Dames
Portret - Teamfoto
2016: 34
2017: 31
Archief
1986: 22
1988: 20
1990: 16
1993: 15
2008
Portret 2008: 21
Portret 2008 OS: 24
2009: 29
2010: 36
2011: 33
2012: 30
2013: 32
2014
CT Selectie: 28
WK selectie: 30
2015: 8
Teamfoto's Dames: 58
Wedstrijden
2016
CT Londen
Argentinie - Nederland: 74
Australie - Nederland: 48
Nederland - Argentina (final): 59
Nederland - Groot Brittannie: 65
Nederland - Nieuw Zeeland : 58
Nederland - USA : 55
OS Rio de Janeiro
China-Nederland: 53
Huldiging HHH: 9
Huldiging Nederlands Dames Elftal: 96
Nederland-Argentinie: 34
Nederland-Duitsland: 85
Nederland-Groot-Brittanie: 68
Nederland-Korea : 39
Nederland-Spanje : 71
Nieuw-Zeeland-Nederland: 53
Oefenwedstrijd Nederland-Spanje: 174
Overige wedstrijden
Argentinie-USA : 24
Groot-Brittanie-Argentinie: 34
Korea-Spanje: 28
Nieuw Zeeland-Duitsland: 10
Nieuw-Zeeland-Groot-Brittanie: 8
USA-Duitsland: 31
Training Nederland dames: 29
RaboSuperSerie
Nederland - Belgie 9 juli: 407
Nederland - Groot Brittannie 2 juni: 116
Nederland - Groot Brittannie 31 mei : 142
Nederland - Nieuw-Zeeland 14 juni: 367
Nederland - Spanje 19 juli: 133
Nederland - USA 8 juni : 287
USA - Nederland 10 juni: 223
2017
HWL Brussel
China-Nederland: 54
Korea-Nederland: 46
Nederland-China (finale): 118
Nederland-Italie: 98
Nederland-Nieuw Zeeland: 111
Nederland-Schotland: 43
Nederland-Spanje: 55
Training 1: 21
Training 2 : 17
Rabo Super Serie
Nederland - Australie 't Spandersbosch: 423
Nederland - Australie HC Nuenen: 551
Archief
1979: 1
WK Vancouver: 2
1987
EK London: 2
EK Zaal : 2
1988
OS Seoul: 55
1989
BMW Trophy Amstelveen : 5
1991
EK Brussel: 6
1992
OS Barcelona : 4
1995
EK Amstelveen: 31
Voorbereiding EK 1995: 7
1996
Interland Nederland-Engeland: 12
OS Atlanta: 2
ATL 96 Holland Heineken Huis: 8
ATL 96 NED-ARG: 10
ATL 96 NED-GBR: 40
ATL 96 NED-USA: 12
ATL 96 Prijsuiting: 52
1997: 62
1998
WK Utrecht : 68
1999
EK Keulen: 48
2000
CT Amstelveen: 90
interland Nederland-Nieuw Zeeland: 12
Interland Nederland-Spanje: 21
OS Sydney : 240
2002: 1
2003: 3
2004
OS Athene: 336
Nederland Zuid Afrika: 31
Nederland-Australie: 14
Nederland-Duitsland: 29
Nederland-Korea: 55
Rabo Trophy
D 040626 Ned-Duitsland: 38
D 040627 Ned-Kor : 28
D 040629 Ned-China: 57
D 040630 Dtsl-Ned: 16
2006
Schiphol: 6
Training: 10
Training 2: 5
WK Madrid
Sfeer: 4
060930 Divers: 1
060927 Ned-India: 9
060929 Ned-Eng: 16
061001 Ned-Spanje: 10
061003 Ned-China: 25
061004 Ned-Dtsl: 16
061006 Ned-Arg: 20
061008 Ned-Aus fin: 59
2007
CT Argentinie
Nederland-Argentinie: 14
Nederland-Argentinie Finale: 19
Nederland-Australie: 14
Nederland-Duitsland: 6
Nederland-Japan: 25
Nederland-Spanje: 7
EK Manchester
Nederland-Duitsland: 9
Nederland-Engeland: 15
Nederland-Ierland: 10
Nederland-Italie: 12
Nederland-Spanje: 15
Fotosessie : 13
_00 Portretten: 25
oefenwedstrijden
Nederland-Argentinie Breda: 35
Nederland-Argentinie Drachten: 41
Nederland-Argentinie Schaerweijde: 43
Nederland-Duitsland: 25
Nederland-Spanje: 16
Nederland-Spanje 2: 9
Persconferentie Nederland: 1
2008
CT Monchengladbach
080521 Ned-Japan: 13
080522 Ned-Argentinie: 13
080525 FIN Arg-Dtsl: 9
080525 Ned-China: 18
GOUD Film
Premiere Bram B: 5
Gouden Stick: 5
Interland NED-IND: 10
Oefenwedstrijd NED-ARG: 21
Ontvangst koningin: 11
OS Beijing
Argentinie-Duitsland: 3
Argentinie-USA: 1
Nederland-Australie: 6
Nederland-China: 15
Nederland-China 2: 59
Nederland-Korea: 19
Nederland-Spanje: 18
Nederland-Zuid Afrika: 13
Portretten Beijing: 19
Z Overige: 1
USA-Japan: 17
USA-Nieuw Zeeland: 4
2009
EK Amstelveen: 129
2010
CT 2010 Nottingham: 150
Rabo Trophy 2010 Nederland
Alkmaar: 65
EHV: 73
Gooische: 44
HOD: 39
WK 2010 Rosario: 200
2011
CT 2011 Amstelveen
ARG-NED: 26
AROUND: 54
CEREMONY: 49
COACHES: 34
GER-NED: 33
KOR-NED: 34
NED-ARG FIN: 61
NED-AUS: 29
NED-NZL: 30
EK 2011 Monchengladbach
AROUND: 40
ASEMBLY: 9
COACHES: 34
ESP-NED W: 24
NED-AZB W: 18
NED-ENG W: 34
NED-GER W FIN: 39
NED-ITA W: 24
UMPIRES: 8
oefenwedstrijden
Nederland- Belgie 26 Okt: 69
Nederland-Zuid Afrika 23 November: 40
2012
CT 2012 Rosario
Groot Brittannie- Nederland: 32
Nederland-Argentinie: 44
Nederland-China: 25
Nederland-Duitsland: 30
Nederland-Japan: 30
Nederland-Nieuw Zeeland: 31
Rustdag: 16
Training: 4
Interland Nederland- China 20 juni: 30
OS 2012 Londen
Around the tournament
Huldiging KNHB: 14
Nederland-Argentinie: 24
Nederland-Belgie: 35
Nederland-China: 35
Nederland-GB: 32
Nederland-Japan : 33
Nederland-Nieuw Zeeland: 63
Nederland-Zuid-Korea: 41
Training Oranje 27 7: 8
2013
EK Boom
Nederland-Belgie: 27
Nederland-Belgie BRONS prijs: 42
Nederland-Engeland Halve Finale: 37
Nederland-Ierland: 47
Nederland-Wit Rusland: 21
Hockey World League Finale
Arbitrage: 5
Begeleiding: 9
Buitenlandse teams
Argentinie-Engeland: 30
Australie-Engeland: 14
China-Duitsland: 27
Duitsland-Australie: 31
Engeland-Korea: 9
Nederland-Argentinie: 75
Nederland-Australie: 79
Nederland-Duitsland : 26
Nederland-Engeland: 57
Nederland-Korea: 38
Nederland-Nieuw Zeeland: 43
Publiek HWL: 51
Stockey in Stadion: 18
Training: 22
Training 2: 13
Training 3 : 11
Training Indoor: 14
WK Bal in stadion: 25
Rabobank Hockey World League
Nederland-Chili: 17
Nederland-Duitsland (Finale): 35
Nederland-India: 19
Nederland-Japan: 43
Nederland-Nieuw Zeeland: 22
Nederland-Zuid Korea : 15
2014
1e training Oranje dames onder Sjoerd: 65
CT Mendoza
Nederland - China: 32
Nederland - Nieuw Zeeland Brons: 24
Nederland-Duitsland: 24
Nederland-Japan: 40
Nieuw Zeeland - Nederland: 28
Rabobank Hockey World Cup
Australie-Nederland: 150
Australie-Nederland finale: 227
Begeleiding : 25
Ceremonie: 216
Nederland-Argentinie: 207
Nederland-Belgie: 148
Nederland-Japan: 49
Nederland-Korea: 242
Nieuw Zeeland-Nederland: 147
Overige Wedstrijden
Argentinie-China: 32
Argentinie-USA: 89
Argentinie-Zuid Afrika: 34
Australie-Japan: 51
Belgie-Australie: 70
Belgie-Engeland: 53
China-USA: 32
China-Zuid Afrika: 26
Duitsland-Argentinie: 30
Duitsland-China: 23
Duitsland-Engeland: 34
Engeland-Argentinie: 45
Engeland-China: 105
Engeland-USA: 85
Japan-Belgie: 19
Japan-Nieuw Zeeland: 81
Korea-Belgie: 59
Korea-Japan: 118
Korea-Nieuw Zeeland: 98
Nieuw Zeeland-Australie: 58
USA-Australie: 151
USA-Duitsland: 17
USA-Zuid Afrika: 91
Zuid Afrika-Duitsland: 47
Zuid Afrika-Engeland: 68
2015
EK Londen
Nederland - Duitsland halve finale: 32
Nederland - Engeland finale: 75
Nederland - Polen: 49
Nederland - Spanje: 22
Nederland-Belgie: 30
Training: 10
HWL Brasschaat
Nederland-Australie: 41
Nederland-Frankrijk: 49
Nederland-India : 46
Nederland-Italie : 60
Nederland-Japan: 48
Nederland-Korea: 33
Nederland-Korea finale: 66
HWL Rosario
Nederland - Argentinie: 67
Nederland - Australie: 70
Nederland - Duitsland: 45
Nederland - Korea: 66
Nieuw Zeeland - Nederland: 49
RaboSuperSerie Noordwijk: 304
overig: 64
Nederlands Elftal Heren
Portret - Teamfoto
2016 : 35
2017: 29
Archief
1985: 20
1988: 17
1990: 17
1991: 20
1992: 42
2007: 65
2008: 27
2009: 28
2010: 24
2011: 33
2012
CT Melbourne: 26
OS Londen: 32
2013: 25
2014
CT selectie: 26
WK selectie: 36
2015: 1
Teamfoto's Heren: 131
Wedstrijden
2015
EK Londen
Nederland - Engeland: 46
Nederland-Duitsland finale : 112
Nederland-Ierland halve finale: 39
Nederland-Rusland: 23
Nederland-Spanje : 28
Training: 18
HWL Raipur
Argentinie - India: 11
Australie-Nederland: 27
begeleiding Oranje: 21
Duitsland - Nederland: 41
Nederland - Argentinie: 46
Nederland-Canada: 49
Nederland-India: 38
Nederland-India troostfinale: 96
Opening: 4
Straathockey in India: 23
Training: 9
Training 2 : 13
Training: 15
2016
OS Rio de Janeiro
Belgie-Nederland: 97
Nederland-Argentinie : 48
Nederland-Australie: 57
Nederland-Canada: 39
Nederland-Duitsland: 66
Nederland-Duitsland (brons): 44
Nederland-Ierland : 55
Nederland-India: 35
Oefenwedstrijd Nederland-Spanje: 33
Overige wedstrijden
Argentinie-Duitsland: 26
Australie-Argentinie: 7
Belgie-Argentinie: 38
Belgie-Australie: 21
Belgie-India: 40
Belgium-Groot Brittannie: 47
Brazilie-Groot Brittannie: 23
Duitsland-Argentinie: 5
Duitsland-India: 19
Groot Brittannie-Nieuw Zeeland: 17
Groot-Brittanie-Spanje: 35
Spanje-Belgie: 22
RIO stock: 11
Training Olympisch Outfit: 216
RaboSuperSerie
Nederland - Nieuw-Zeeland 21 juni: 262
Nieuw Zeeland - Nederland 23 Juni: 62
2017
HWL Londen
Argentinie-Nederland (Finale): 103
England-Nederland : 70
India - Nederland: 63
Nederland - Canada: 62
Nederland - Pakistan: 111
Nederland-China : 100
Trainingswedstrijd
Nederland-Schotland: 130
Archief
1981: 1
1983: 2
1984
CT Karachi: 15
1986
WK Londen : 21
1988
OS Seoul: 131
1989
BMW Amstelveen: 8
1990
WK Lahore: 45
1991
EK Parijs: 40
1992
OS Barcelona: 30
1993
CT Maleisie: 9
1994
NCM Amstelveen: 11
WK Sydney: 17
1995
EK Dublin: 6
1996
CT Madras: 14
1997
Rabo Trophy Amstelveen: 4
1998
WK Utrecht: 87
1999
CT Brisbane: 39
EK Padova, Italie: 5
oefenwedstrijd : 3
2000
CT Amstelveen: 143
OS Sydney: 154
2002
CT Keulen: 16
2003
CT Amstelveen: 7
EK Barcelona: 116
2004
CT Lahore: 32
OS Athene: 210
2005
Benefietwedstrijd Nederland-Pakistan: 23
CT Madras: 61
EK Leipzig: 29
2006
CT Terrassa: 67
oefenwedstrijden
Nederland-Australie : 7
Nederland-Belgie : 19
tafeltennissen: 3
WK Monchengladbach: 232
2007
CT Kuala Lumpur: 32
EK Manchester: 279
jubileum Teun de Nooijer 350 caps: 15
Oefeninterlands : 234
2008
CT Rotterdam: 74
Gouden Stick: 6
oefeninterland Nederland-Belgie: 53
OS Beijing: 329
Portretten + Teamfoto
OS 2008: 16
2009
CT Melbourne: 108
EK Amstelveen
Actie: 134
Sfeer
EK 2009 Sfeer
Sfeer
Boekomslag: 23
Boekpresentaties
AJ van Kempen: 22
Mark Lammers: 27
Philippe en Rim: 46
Ten Have: 22
Dag 0 Kleding Piet Zomers: 36
Dag 0 Opening EK: 14
Dag 1 Afscheid Internationals: 22
Dag 1 BDO Kleding: 17
Dag 2 Duitsland-Belgie: 66
Dag 3 Oostenrijk-Belgie: 23
Dag 4 100 Cap Schotland: 14
Dag 4 Vriendje van Naomi: 57
Dag 5 England-Belgie: 41
Dag 5 Frankrijk-Nederland: 71
Dag 5 Pers-Organisatie: 228
Dag 6 Inval Keepster Nederland: 12
Dag 6 Nederland-Spanje: 62
Dag 6 Overeenkomst E-Hockey: 26
Dag 7 Sponsor Toernooi: 33
Dag 8 Huldiging Rabo Vip Tent: 59
Dag 8 Koninklijk Bezoek: 39
Dag 8 Lotto: 22
Dag 8 Na de finale: 36
Dag 8 Nederland-Duitsland: 101
Dag 8 Ondertekening La Place: 16
Dag 8 OrgCie: 20
Dag 8 Prijsuitreiking: 58
Dag 8 Vrijwilliger VHJ Oost-Nederland: 13
Dag 9 Belgie-Frankrijk: 63
Dag 9 Gezicht BDO: 23
Dag 9 Huldiging Jeugdteams: 40
Dag 9 Prijsuitreiking: 69
Events Funckey: 23
Events Held van de Dag: 16
Events Keepers Clinic: 31
Events Kids City: 22
Events Rabo Clinic: 16
Events Shell Strafballen: 59
Fotografen: 15
Handtekeningenjacht: 79
Hockey Village Inrichting: 157
Hockey Village Sfeer: 109
Special People: 64
Stadion Sfeer: 256
Stand Adidas: 9
Stand Brabo: 4
Stand Desso: 1
Stand Grays: 6
Stand Heineken City: 15
Stand Heineken Walk-in Fridge: 24
Stand Heuvelman Video: 46
Stand Hockey.nl: 24
Stand Hockeyplayer: 15
Stand Kaldi: 52
Stand Kika: 26
Stand KNHB: 10
Stand La Place: 24
Stand Mercian: 29
Stand OBO: 15
Stand Piet Zomers: 15
Stand SuitYourSuit: 2
Stand TK: 4
Stand VinUnique: 16
Suporters: 47
Umpires: 71
Vips: 198
Vrijwilligers: 120
2010
BDO Masters Hamburg: 72
Benefietwedstrijd Nederland-Pakistan: 40
CT Mochengaldbach: 149
WK Delhi: 315
2011
CT Auckland
Australie-Nederland: 49
Nederland-Duitsland: 20
Nederland-Nieuw Zeeland: 40
Nederland-Spanje: 41
Nederland-Zuid Korea: 31
Nieuw Zeeland-Nederland (Brons): 45
Teamfoto CT 2011: 1
EK Monchengladbach
AROUND: 40
ASEMBLY: 9
BEL-NED M: 12
COACHES: 34
ENG-NED M: 38
NED-FRA M: 34
NED-GER M FIN: 37
UMPIRES: 8
Openingsborrel Rabo FIH Champions Trophy: 39
2012
CT Melbourne
Australie-Nederland Finale: 38
Extra: 32
Nederland-Australie: 27
Nederland-Belgie: 32
Nederland-Nieuw Zeeland: 35
Nederland-Pakistan : 34
Nederland-Pakistan halve finale: 33
Training: 12
OS Londen
Den Bosch CS: 10
Hockey Stadion: 16
Huldiging HHH: 17
Huldiging KNHB: 14
Nederlan-Nieuw Zeeland: 36
Nederland-Belgie: 32
Nederland-Duitsland: 39
Nederland-Duitsland F: 28
Nederland-GB: 39
Nederland-India: 31
Nederland-Zuid Korea: 25
Persmomentje hockeymannen: 3
Roel van Eert: 5
Training Oranje mannen 28-07: 13
2013
EK Boom
Belgie-Duitsland Finale: 20
EK training: 11
Nederland-Duitsland Halve Finale: 31
Nederland-Engeland: 41
Nederland-Engeland Brons : 23
Nederland-Ierland: 46
Nederland-Polen: 26
Oefenwedstrijden
Nederland - Engeland 23 april: 157
Nederland - Engeland 24 april : 108
Rabobank Hockey World League
Australie: 1
Belgie gekwalificeerd: 5
Belgie-Australie Finale : 5
Belgie-Spanje: 12
Nederland-Australie: 15
Nederland-Frankrijk: 16
Nederland-Ierland: 23
Nederland-India: 21
Nederland-Nieuw Zeeland: 43
Nederland-Nieuw Zeeland 3-4e plaats: 7
Teamfoto gekwalificeerd: 2
2014
CT Bhubaneswar
Arround the Tournament: 10
Nederland-Argentinie: 68
Nederland-Belgie: 25
Nederland-Duitsland: 45
Nederland-India: 40
Nederland-Pakistan : 47
Publiek: 6
Roelant Oltmans: 10
Teamfoto: 4
Training : 14
Training 2: 13
Training 3: 10
HWL India
Begeleiding Oranje: 15
Nederland-Argentinie: 35
Nederland-Australie: 25
Nederland-Australie halve finale: 24
Nederland-Belgie: 25
Nederland-Duitsland: 24
Nederland-Nieuw Zeeland finale: 70
Publiek: 43
Riksha: 2
Scheidsrechters: 13
stockey: 6
training: 17
training donderdag: 19
Jubileum : 1
Rabobank Hockey World Cup
Australie-Nederland Finale: 328
Ceremonie: 44
Duitsland-Nederland: 185
Nederland-Argentinie: 101
Nederland-Engeland: 199
Nederland-Korea: 302
Nieuw Zeeland-Nederland: 138
Overige Wedstrijden
Argentinie-Engeland : 51
Argentinie-Zuid Afrika: 50
Australie-Argentinie: 15
Australie-India: 59
Australie-Spanje: 48
Belgie-Australie: 55
Belgie-Engeland: 35
Duitsland-Argentinie: 30
Duitsland-Korea: 28
Duitsland-Zuid Afrika : 41
Engeland-Australie: 34
Engeland-India: 40
India-Maleisie: 68
India-Spanje: 29
Korea-Argentinie: 25
Korea-Zuid Afrika: 16
Maleisie-Belgie: 26
Maleisie-Engeland: 37
Maleisie-Zuid Afrika: 54
Nieuw Zeeland-Argentinie: 39
Nieuw Zeeland-Duitsland: 28
Nieuw Zeeland-Korea: 13
Spanje-Belgie: 56
Spanje-Maleisie: 8
Zuid Afrika-Nieuw Zeeland: 53
Training: 10
Zuid Afrika-Nederland: 160
Overig: 3
Nederlands Jeugd Elftallen
Jong Oranje Dames
Portret - Teamfoto
2014: 25
2015: 27
2016: 30
Archief
2009: 27
2011: 25
2012: 28
2013: 26
Wedstrijden
2013
Nederland - Argentinie Finale: 146
Nederland - USA Oefenwedstrijd: 118
2014
EK 21 Waterloo: 61
2015
Finale Nederland-China: 96
Nederland-India: 83
2016
WK Chili
Nederland - Argentinie: 141
Nederland - Korea: 142
Nederland - Zimbabwe: 168
Nederland-Duitsland: 145
Nederland-Spanje: 92
USA - Nederland: 155
Archief
Eurohockey Junior Championships 2011: 52
Volvo Eurohockey Junior Championships 2012
Nederland-Belarus: 33
Nederland-Duitsland: 30
Nederland-Engeland: 27
Nederland-Polen: 17
Nederland-Spanje finale: 37
Prijsuitreiking + Contractondertekening: 11
Volvo Kids Day: 59
WK 2005 Chili
050918 Ned-Austr: 3
050920 Ned-Spanje: 8
050921 Ned-Chili: 9
050923 Ned-Korea 1:2: 7
050925 Ned-Aus 3:4: 12
050925 Prijsuitreiking: 7
Youth Olympics Games 2010: 114
Jong Oranje Heren
Portret - Teamfoto
2014: 26
2015: 27
2016: 25
Archief
2011: 28
2012: 24
2013: 28
Wedstrijden
2012
Volvo Eurohockey Junior Championships 2012
Michiel Otten: 8
Nederland-Belgie finale : 40
Nederland-Duitsland halve finale : 36
Nederland-Engeland: 49
Nederland-Frankrijk: 18
Nederland-Wales: 19
2014
EK U21 Waterloo: 47
2015
Volvo Invitational Tournament
Nederland-Nieuw Zeeland: 78
Nieuw Zeeland-Nederland 5_6: 38
2016
WK U21 Lucknow
Australie - Nederland: 84
Belgie - Nederland: 45
Engeland - Nederland (6-7): 76
Korea - Nederland: 28
Nederland - Egypte: 49
Nederland - Maleisie: 82
Nederland - Spanje: 28
One Million Hockey Legs - project: 206
Opening: 17
Overige wedstrijden
Argentinie - Australie: 31
Argentinie - Engeland: 35
Argentinie - Oostenrijk: 7
Australie - India (SF): 36
Australie - Oostenrijk: 1
Belgie - Duitsland (SF): 32
Belgie - Egypte: 35
Belgie - India (finale): 69
Duitsland - Australie (brons): 24
Duitsland - Engeland: 34
Duitsland - Spanje: 43
Egypte - Canada: 14
Egypte - Japan: 27
Engeland - Zuid Afrika: 21
India - Canada: 14
India - Engeland: 26
India - Spanje: 28
Japan - Korea (13-14): 13
Korea - Canada: 20
Korea - Oostenrijk: 18
Maleisie - Belgie: 17
Maleisie - Nieuw Zeeland: 33
Nieuw Zeeland - Duitsland: 49
Nieuw Zeeland - Japan: 19
Oostenrijk - Maleisie (11-12): 22
Oostenrijk - Zuid Afrika: 34
Spanje - Japan: 8
Zuid Afrika - Canada: 30
Zuid Afrika - India: 9
Zuid Afrika - Nieuw Zeeland: 39
training Oranje: 8
Jongens A
Portret - Teamfoto
2014: 35
2015: 30
2016: 30
Archief
2000: 25
2011
Portretten: 24
Teamfoto: 1
2012: 27
2013: 31
Wedstrijden
4-nations Rood Wit 2012
Nederland-Duitsland: 38
Nederland-Engeland: 29
Nederland-Engeland FINALE: 70
Nederland-Spanje: 35
4-nations U18 Hannover: 14
Volvo Eurohockey Championships 2011
AROUND: 48
CEREMONY: 25
CLINICS: 9
Coaches: 25
ESP-NED : 15
GER-NED-Brons: 17
NED-GER : 27
NED-IRE : 17
RUS-NED : 38
UMPIRES: 38
Jongens B
Portret - Teamfoto
2014 : 29
2015: 27
2016: 29
Archief
2000: 21
2010: 21
2011
Portretten: 22
Teamfoto: 2
2012: 29
2013: 28
Wedstrijden
4-nations Rood Wit 2012
Nederland-Duitsland: 28
Nederland-Engeland: 25
Nederland-Spanje: 25
Nederland-Spanje FINALE: 53
4-nations Spanje 2011: 11
Oefenwedstrijd Bl'daal A1 2015: 57
Volvo 6-nations Push
Nederland-Ierland: 79
Meisjes A
Portret - Teamfoto
2015: 27
2016: 29
Archief
2000: 19
2012: 23
2013: 21
Wedstrijden
2010: 151
2012: 39
Meisjes B
Portret - Teamfoto
2012: 23
2013: 26
2015: 25
2016: 27
Archief
2000: 18
2010: 22
2011: 28
Wedstrijden
4 nations U16 Spanje 2010: 8
4-nations Hannover 2012: 43
4-nations U16 Leusden 2011: 78
Overige
Archief: 52
Jong Oranje Dames: 7
Reserveteams: 1
2015: 97
2016: 95
2017: 109
Archief
2012: 82
2013: 124
2014: 173
Rolstoelhockey
E-Hockey
2011: 38
2013: 68
2015: 36
H-Hockey
2013
Demo nationaal team: 36
Landelijke Beker Rolstoelhockey : 52
2014: 53
Demo Nederlands Team: 39
2015: 62
Archief
2010: 28
2011: 92
Nationaal Team
2010: 22
2012: 16
Nationaal Team Actie: 26
Silvercup
23 oktober: 71
Ede - Oss: 195
KZ - MEP: 216
Stockmateriaal
Archief: 2
CT 2011 + 4 Nations
5Y: 5
adidas: 10
Afscheid Internationals: 35
Dita: 3
Fotografen: 32
Funkey: 113
Handtekeningenjacht: 9
Keepers Clinic: 54
Kika: 16
Knotshockey: 39
Kyboe: 4
La Place: 21
Line Up: 123
Massagetafel: 8
Mees: 8
Muziek: 38
Organisatie Cie: 3
Perscentrum: 19
Piet Zoomers: 16
Prijsuitreiking Heren: 56
Princess: 10
Promodorp KNHB Lounge: 25
Promodorp Opbouw: 51
Promodorp Rabo Lounge: 87
Promodorp Sfeer: 114
Promodorp Tour: 141
Publiek: 283
Rabo Clinic: 129
Rabobank: 9
Reves: 8
Shell Kid City: 72
Signeersessie Emilie en Sabine Mol: 38
Signeersessie Robert Kemperman: 11
Speler VHJ: 64
Spieren voor spieren: 10
Sponsors: 9
Stag: 5
TK: 11
Umpires: 168
Volvo: 25
Voodoo: 4
Vriendjes: 11
Vrijwilligers: 164
Wedstrijd Pers Organisatie: 179
Stock: 255
Stock: 325
Trimhockey: 8
Urban Hockey: 606
Verenigingen
Clubhuizen: 22
Clubteams Oud: 94
Coaches : 135
Kampioenen : 137
Keepers : 22
Luchtfoto Verenigingen 2003: 307
Spelmomenten Verenigingen: 350
Verenigingen
Alecto: 2
Amsterdam: 95
Bloemendaal : 51
Breda: 2
Den Bosch : 55
Drachten: 3
Goes: 1
Groningen: 9
Hattem: 13
HC Feijenoord
Alleen jij bepaalt - Marianne Dekker: 41
Opening: 133
HDM : 14
HGC: 81
Kampong: 8
Klein Zwitserland: 44
Lijnen krijten: 1
Nijmegen: 2
Oranje Zwart : 24
Pinoke: 9
Rotterdam Dames: 16
Schaerweijde: 4
SCHC: 6
Tilburg: 13
Venlo: 2
Victoria: 2
Zwart Wit: 6
Veteranen
2016: 249
2017: 317
Archief
2010: 69
2012: 300
2013: 123
2014: 92
2015
Finale Amsterdam-Voordaan Heren: 54
Finale Kampong-Amsterdam Dames: 65
Zaalhockey
Archief
District Jeugd Zaal Archief: 17
Hoofdklasse Indoor Dames Archief
2010: 270
2011
Dames
7 januari 2012: 62
Play-offs Hoofdklasse Indoor: 70
Hoofdklasse Indoor Heren Archief: 1
2010
2010: 216
2011
Heren
7 januari 2012: 58
Play-offs Hoofdklasse Indoor 2012: 71
Prijsuitreiking: 20
NK Zaalhockey '89: 17
Hoofdklasse Zaalhockey
2016-2017
8 januari: 6
Finaledag NK Zaalhockey
Finale Amsterdam - Groningen (dames) : 117
Finale Rotterdam - Amsterdam: 112
Halve Finale Amsterdam - hdm : 14
Halve Finale hdm - Groningen: 93
Halve Finale Rotterdam - Schaerweijde: 43
hdm - Hurley 3de plek: 14
hdm - Schaerweijde 3de plek: 12
Play-Outs Hoofdklasse: 189
Archief
2013
2013-2014 : 120
Dames
Finale dames zaal: 42
Hoofdklasse Indoor: 74
Heren
Finale mannen zaal: 33
Hoofdklasse Heren: 87
2014-2015
Finales januari 2015: 122
promovendus: 5
Speelronde 16-12: 374
2015-2016
LK Zaalhockey
Dames
Den Bosch - HDM: 36
Kampong-HDM prijsuitr.: 40
MOP-Kampong halve finale : 13
Heren
Amsterdam-Rotterdam - Finale : 64
Amsterdam-Schaerweijde halve finale: 24
Rotterdam - HDM: 29
Promotie - degradatie 7 februari: 176
Speelronde 13-12: 168
Jeugd
2017
Amsterdam - Rotterdam Meisjes B: 89
Cartouche - Schaerweijde Jongens C: 57
hdm - Kampong Meisje C: 59
Kampong - Amsterdam Meisjes A: 53
Rotterdam - Kampong Jongens A: 93
SCHC - Pinoke Jongens B: 102
Archief: 64
2011
Jongens A: 40
Jongens B: 47
Jongens C: 39
Meisjes A: 42
Meisjes B: 36
Meisjes C: 42
overige: 20
Prijsuitreiking: 12
2012
Jongens A: 26
Jongens B: 20
Jongens C: 50
Meisjes A: 30
Meisjes B: 19
Meisjes C: 61
2013
A-jeugd: 276
B-jeugd: 390
C-jeugd: 283
Kampioenen: 6
2014: 821
2015: 964
2016
Almere - HDM: 35
Jongens A Almere-HDM : 15
Jongens B NIjmegen - Victoria: 24
Jongens C Cartouche-Pinoke: 35
Kwalificatie LK Zaal: 343
MB Amsterdam - Den Bosch: 29
Meisjes A HDM-Kampong: 43
Meisjes C Hurley-Gooische: 49
sfeer: 15
Nederlands zaalhockeyteam
Nederland Zaal Dames
Archief: 127
Portret + Teamfoto
2011: 18
2012: 18
2014: 2
2015: 18
2016: 23
Wedstrijden
2011: 125
2012
Nederland-Duitsland: 25
Nederland-Oekraine: 13
Nederland-Oostenrijk: 17
Nederland-Polen: 13
Wit Rusland- Nederland: 18
2015
Oefenwedstrijd Nederland-Almere: 45
WK Leipzig
Finale Duitsland - Nederland: 31
Huldiging HvdS: 19
Nederland -Tsjechie: 19
Nederland- Wit Rusland: 19
Nederland-Kazachstan: 21
Nederland-Oekraine: 22
Nederland-Polen : 21
Nederland-Tsjechie qf: 16
Nederland-Zuid Afrika: 26
2016
2016 EuroHockey Indoor Championship women
13 BEL v AUT (Pool C): 12
00 around the tournement: 10
01 NED v POL (Pool A): 26
02 CZE v BEL (Pool A): 6
03 AUT v UKR (Pool B): 15
04 GER v BLR (Pool B): 22
05 POL v BEL (Pool A): 8
06 CZE v NED (Pool A): 30
07 AUT v GER (Pool B): 13
08 BLR v UKR (Pool B): 26
09 NED v BEL (Pool A): 22
10 POL v CZE (Pool A): 8
100 Adidas: 1
11 GER v UKR (Pool B): 23
12 BLR v AUT (Pool B): 13
14 CZE v UKR: 11
15 BLR v POL (Semi Final): 17
16 Ned v Germany (Semi Final): 38
17 UKR v BEL (Pool C): 7
18 CZE v AUT (Pool C): 20
19 BLR v GER (3:4): 23
20 POL v NED (Final): 26
21 Ceremony: 34
99 Umpires Minsk: 10
Nederland Zaal Heren
Archief: 190
Portret + Teamfoto
2010: 16
2011: 17
2012: 16
2015 : 22
2016: 17
Wedstrijden
2011: 93
2012
Duitsland-Nederland: 9
Engeland-Nederland: 18
Nederland-Rusland: 7
oef Nederland-Spanje: 5
Oostenrijk-Nederland: 21
Tsjechie-Nederland: 9
2015
Oefenwedstrijd
Nederland-Zweden: 34
WK Leipzig
Finale Nederland-Oostenrijk: 49
Huldiging HvdS: 26
Nederland-Canada: 24
Nederland-Duitsland: 33
Nederland-Polen: 22
Nederland-Rusland: 24
Nederland-Zuid Afrika: 18
Nederland-Zweden: 26
Nederland-Zwitserland: 28
2016
EK Praag
00 Around the tournament.: 14
01 GER v POL (Pool A): 13
02 RUS v SUI (Pool A): 6
03 NED v SWE (Pool B): 28
04 AUT v CZE (Pool B): 16
05 POL v SUI (Pool A): 7
06 RUS v GER (Pool A): 11
07 NED v AUT (Pool B): 27
08 CZE v SWE (Pool B): 8
09 GER v SUI (Pool A): 19
10 POL v RUS (Pool A): 9
11 AUT v SWE (Pool B): 10
12 CZE v NED (Pool B): 37
13 SUI v SWE (Pool C): 5
14 POL v NED (Pool C): 27
15 AUT v RUS (Semi Final 1): 20
16 GER v CZE (Semi Final 2): 26
17 NED v SUI (Pool C): 31
18 POL v SWE (Pool C): 7
19 RUS v CZE (3rd:4th): 12
20 AUT v GER (Final): 39
Reserveteams
2016
Dames Hilversum 2: 17
Heren hdm-Bloemendaal : 27
2017
hdm - Kampong (heren): 36
hdm - Tilburg (dames): 35
Kampong H2 - Push H2: 18
Archief
2013: 174
2014: 121
2015: 213